top of page

ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

     Поліклінічне відділення  надає  консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню, розраховано на консультативний прийом та надання вторинної спеціалізованої медичної допомоги хворим. Поліклінічне відділення   є структурним підрозділом КНП «ЖБОЛ» НСР,   включає в себе:

  1. консультативно-діагностичне поліклінічне відділення;

  2. денний стаціонар;

  3. клініко-діагностичну лабораторію;

Демус.jpg

    Медичний директор з поліклінічної роботи:  Демус Сергій Володимирович

Лікар-отальмолог вищої категорії

Стаж роботи 16 років.

    У відділенні ведуть прийом лікарі основних медичних спеціальностей: терапевт, хірург, травматолог, невропатолог, офтальмолог, отоларинголог, ендокринолог, кардіолог, гінеколог, дерматовенеролог, фтизіатр, психіатр, нарколог, інфекціоніст.

    В поліклінічному  працює 16 лікарів, 30 медичних сестер та молодший медичний персонал. Більшість лікарів атестовані на першу та вищу кваліфікаційну категорію. Відділення повністю укомплектоване кваліфікованим середнім медичним персоналом. Всі медичні сестри мають першу та вищу категорію. В роботі кабінетів залучені молодші медичні сестри , якими керує старша медична сестра Комінарець Наталія Іванівна.

    Основне завдання лікарів та підрозділів поліклініки – це кваліфікована консультативно-діагностична та лікувальна допомога хворим. Діагностичні та допоміжні служби включають: рентгенологічне відділення, клініко-діагностичну та цитологічну лабораторії, кабінет ультразвукової діагностики. В поліклініці проводяться лікувально-діагностичні маніпуляції. В маніпуляційних кабінетах проводяться виконання призначень лікарів, різні медичні процедури та діагностичні обстеження.

    На базі поліклініки функціонує денний стаціонар на 30 ліжок (9 ліжок терапевтичного профілю і 2ліжка хірургічного профілю “однієї” доби, 3 ліжка педіатричного профілю, 3 ліжка неврологічного профілю. 1 ліжко дерматовенерологічного профілю, 1 ліжко гінекологічного профілю, 1 ліжко офтальмологічного профілю, 2 ліжка оториноларингологічного профілю, 1 ліжко травматологічного профілю, 1 ліжко кардіологічного профілю, 1 ліжко урологічного профілю).

    В поліклініці разом з лікувальною роботою проводиться профілактична робота: попередні медичні огляди під час влаштування на роботу; періодичні медичні огляди працівників, зайнятих на роботах, які пов’язані зі шкідливими та небезпечними умовами праці, та декретованих контингентів населення (включно працівників шкільних та дошкільних закладів, працівників кафе, ресторанів, продовольчих супермаркетів тощо).

 

    Поліклінічне відділення оснащене медичною апаратурою, інструментарієм, твердим та господарським інвентарем відповідно до нормативів, забезпечене санітарним автотранспортом для обслуговування.


    Персонал поліклінічного відділення у своїй роботі керується Статутом закладу, положенням про поліклініку, наказами, інструкціями, методичними вказівками МОЗ України, ДОЗ ЛОДА, головного лікаря закладу.


    Організація роботи персоналу поліклінічного відділення забезпечується у відповідності з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективного договору, а також відповідно до потреб населення щодо медичного забезпечення.

 

    Лікарі та медичні сестри поліклінічного відділення постійно вдосконалюються, беручи участь в лекціях, семінарах, конференціях місцевого, регіонального та міжнародного значення, навчаються на курсах підвищення кваліфікації. У своїй роботі керуються наказами МОЗ України, стандартами лікування, що регламентовані відповідними нормативними документами.

bottom of page